logo SVOL tisk

Nové podcasty SVOL – "Tak se z lesa ozývá" na YouTube

3.8.2022

Navázali jsme na seriál videí Tak se z lesa ozývá dalším obsahem. Tím je stejnojmenný seriál podcastů, které si nyní můžete poslechnout na oficiálním YouTube profilu SVOL.

Fenoménu podcastů napomohla v minulých letech koronavirová opatření. Patří momentálně k nejsledovanějším formátům v on-line prostředí a nabízejí sympatickou možnost vysvětlit veřejnosti priority a záměry SVOL, přístup nestátních vlastníků lesů k hospodaření i další témata.

podcasty

V prvních dvou dílech se předseda SVOL Jiří Svoboda věnoval především představení priorit SVOLu a vlastnické struktury lesů v ČR posluchačům. Místopředseda SVOL Richard Podstatzký pozval návštěvníky na akci SVOL „Den otevřených lesů“, která se konala 18. června na více než čtyřiceti lesních majetcích.

Náš tip: Další díly budou pravidelně zveřejňovány, staňte se odběratelem novinek kanálu YouTube SVOL, aby vám neunikly.

Proklikněte ZDE na kanál YouTube SVOL

Kromě zmíněných podcastů naleznete na kanálu videa natočená na nestátních majetcích určená pro širokou veřejnost, videa mapující příkladnou péči o majetek v rámci Demonstračních objektů, ale také velmi praktické návody usnadňující péči o les (např. Měření a sortimentace dřeva, správná praxe při zalesňování aj.)